1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Бетон у м. Львів

Субота, 01 листопада 2008, 00:00

Написав Admin

PDF Друк e-mail
ekobeton_01

Бетон – це матеріал для будь-яких видів будівництва.
Компанія Екобетон пропонує різні види бетонних сумішей, які допоможуть вам втілити в життя будь-який будівельний проект. 
 
Ви можете дізнатись діючі ціни на бетон зателефонувавши за вказаними телефонами:

моб.                  (067) 616 0 616
тел./факс      (032) 224 33 19

Наші спеціалісти нададуть детальну консультацію щодо властивостей нашої продукції та допоможуть зробити правильний вибір.
Доставка та продаж товару здійснюється на договірних умовах.

Екобетон – виробництво на сучасному обладнанні

Завод використовує устаткування відомої фірми BHS Sonthofen (Німеччина), обладнання якої забезпечує виробництво бетонної суміші до 120м³/год.

На підприємстві використовуються інноваційні рішення у галузі товарного бетону. Це дозволяє виготовляти бетонні суміші високої якості.

Технологічна лінія працює наступним чином: вже через 15 секунд після включення змішувач BHS обробляє 85% матеріалу, а через ще 15 секунд - 95%. Завдяки такому короткому часу змішування, кількість робочих циклів за годину збільшується, що сприяє великій продуктивності. Високий ступінь однорідності матеріалу, що змішується, забезпечує кращу якість вихідної продукції.

Бетон Львів – контроль якості на кожному етапі виробництва

Комп’ютерна система контролю Dorner Elrctronic (Австія) не допускає відхилень від встановлених стандартів якості, гарантуючи високу якість виготовлених марок бетону. Система контролює також кількість виготовленої продукції, тому ми гарантуємо точну відповідність кількості вашого замовлення. Наші спеціалісти контролюють якість продукції, роблять взірці різноманітних бетонних сумішей з різними технологічними характеристиками для контролю властивостей бетону.

Використовуються на підприємстві якісні матеріали від перевірених постачальників.

Екобетон від компанії «ТрейвКомІнвест» – це гарантовано якісний продукт, про що свідчить Сертифікат на систему управління якістю виробництва бетонних сумішей щодо відповідності її вимогам ДСТУ ІSO 9001.

Бетон у місті Львів для різних видів будівельних робіт за доступною ціною

Наша компанія пропонує Вашій увазі бетон для різних видів будівельних робіт за вигідними цінами.

Бетон М-100


Застосовується у підготовчих роботах. Найнижча марка бетону виготовляється на основі вапна, гравієвого і гранітного щебеня.

З легких бетонів виготовляються різного роду будівельні конструкції. Блоки стенів будівель, різні панелі, плити поєднаних кровель та інші конструкції роблять з бетону конструкційно-теплоізоляційного сорту. З конструкційного легкого бетону виготовляються  несучі, базові конструкції: плити покриттів і перекриттів, інші елементи житлових і суспільних будівель. Легкобетонні вироби і конструкції використовуються в різних областях і сферах будівництва: для конструкцій мостів - в транспортному будівництві, в елементах тваринницьких приміщень і елеваторобудівництві; при прокладки дренажних труб - у  водогосподарському будівництві; для ряду споруд і конструкцій промислових будівель.

Характеризується бетон М-100 в основному своїми фізико-механічними властивостями, зокрема міцністю, яка має здатність змінюватися у часі: зростання цього показника за сприятливих умов триває досить тривалий період, спочатку даний процес проходить в інтенсивному режимі, а потім сповільнюється. Регулювати збільшення міцності даного матеріалу можна використанням того чи іншого виду цементу та забезпеченням спеціальних умов твердіння, контролюючи температуру і вологість навколишнього середовища. Найчастіше цей показник наближено виражається логарифмічної залежністю

При виробництві бетону М-100 особлива увага приділяється його зв'язності, тобто здатності зберегти необхідну однорідність у процесі перевезення, вивантаження і застосуванні. Цей показник знаходиться в повній залежності від внутрішньої в'язкості продукції і від правильного вибору складу. Підвищується вона найчастіше при збільшенні відсоткової частки цементу і при зменшенні водоцементного співвідношення інгредієнтів. Необхідну зв'язність забезпечують підбором оптимального гранулометричного складу заповнювача, правильним вибором технологічного процесу та іншими методами.

При виробництві бетону М-100 особлива увага приділяється його зв'язності, т.е здатності зберегти необхідну однорідність в процесі перевезення, вивантаження і вживання. Цей показник знаходиться в повній залежності від внутрішньої в'язкості продукції і від правильного вибору складу. Підвищується вона найчастіше при збільшенні відсоткової частк цементу і при зменшенні водоцементного співвідношення інгредієнтів. Необхідну зв'язність забезпечують підбором оптимального гранулометричного складу заповнювача, правильним вибором технологічного процесу і іншими методами.

Повернутися до списку

Бетон М-150

Як і марка М-100 бетон М-150 відноситься до розряду легких бетонів і використовується у підготовчих роботах.

Різновидами легкого бетону на органічних заповнювачах є арболіт, стружкобетон, що виготовляються із застосуванням продуктів переробки деревини та іншої рослинної сировини, бетон на пінополістирольних заповнювачах та ін.

По своєму призначенню такий бетон підрозділяється на:

  • особливо легкий теплоізоляційний, такий, що має середню щільність складову не більше 500 кг/м3 і теплопровідність, яка не перевищує 0,17 Вт/(м-°С);
  • конструктивно-теплоізоляційні бетони, що володіють щільністю 500... 1500 кг/м3 і теплопровідністю 0,23... 0,64 Вт/(м-°С),
  • а також конструктивні будівельні матеріали такого сорту з щільністю 1400... 1700 кг/м3.

Міцність теплоізоляційних легких бетонів на стискування зазвичай не перевищує 1,5 МПа, конструктивно-теплоизоляционных- 2,5... 10 МПа і конструктивних-15...50 МПа. Найбільший об'єм легких бетонів, що випускаються, припадає на частку конструктивно-теплоізоляційних. Виділяють також спеціальні легкі бетони, до властивостей яких пред'являються особливі спеціальні вимоги. Вони відбиті в умовах їх експлуатації і вживання: гідротехнічні, дорожні, жаростійкі, хімічно стійкі і так далі.
Виміри граничної стисливості звичайного бетону М-150 зазвичай рівні 0,5-1 мм/м, у легких видах ці показники трохи менше 1-2 мм/м, а при розрахунку граничної розтяжності, вони завжди менше в 10 і більше разів. Усадкою і набряканням даної продукції називають деформації, що розвиваються при різних змінах режиму температурної вологості. При підвищенні встановлених параметрів спостерігається збільшення об'єму розчину, а при пониженні - усадка. Ці показники прямо пропорційні кількості цементного каменя в бетоні М-150. Виявляється це при значній зміні вологості матеріалу. У сприятливих умовах деформація усадки стабілізуються впродовж 1,0-2,5 року.

Найважливішими технічними характеристиками є: жаростійкість, хімічна і морозостійкість. Саме ці показники свідчать про якість і довговічність продукції. Морозостійкість розчинів свідчить від здатності матеріалу протистояти систематичним змінам температурного режиму. Замерзання рідини в бетоні М-150 здійснюється пошарово, причому відбувається це поверхні, що паралельно охолоджує. При дії температурних градієнтів з тепліших внутрішніх шарів, здійснюється переміщення вод в ті місця, де вони здатні замерзнути. Морозостійкість можна підвищити зниженням початкового водовмісту і підвищенням міри гідратації цементу.


Повернутися до списку

Бетон М-200

Одна з марок бетону, що замовляють найчастіше.
Даний будівельний матеріал найчастіше використовується у виробництві всіляких перекриттів, плит, залізобетонних поясів, перемичок, покриттів доріг і підстав, що зазнають малі навантаження.

Основним показником якості даної продукції є його марка, яка характеризує межу міцності при стискуванні. Даний параметр визначають на зразках-кубах. через 28 діб тверднення в нормальних умовах (15-20оС, відносна вологість повітря не менше 90%).

Морозостійкість цієї продукції визначає здатність її переносити без втрат основних властивостей багатократне змінне заморожування і відтавання в стані повного насичення водою. Особливу увагу слід приділяти бетону, призначеному для конструкцій, експлуатація яких здійснюється в несприятливих умовах постійного зволоження і заморожування. В даному випадку цей матеріал має бути заздалегідь витриманий певна кількість випробувальних циклів. Якщо при цьому спостерігається руйнування або втрата міцності більш ніж на 25%, то продукція вважається не придатною до вживання.

Морозостійкість бетону М-200 підвищується із збільшенням щільності. При необхідності в нього вводять спеціальні добавки, значно поліпшуючі його стійкість до промерзання. Багато хто з них істотно впливає і на водовідштовхувальні властивості даного будівельного матеріалу.

Деякі види товарного бетону:
Силікатний бетон виготовляється на основі вапняку. Для виготовлення такого сорту будівельного матеріалу застосовується спосіб автоклавного твердіння блоків.

Гіпсовий бетон застосовується для будови підвісних стель, внутрішніх перегородок і елементів різної обробки споруд і будівель.

У шлаколужному бетоні використовуються мелені шлаки, зачинені лужними розчинами.

Полімербетон виготовляється на базі різних видів полімерної єднальної речовини, в основі якого є смоли (карбамідні, поліефірні епоксидні і ін.) або мономери, такі як фурфуролацетонові, які тверднуть в бетоні за допомогою спеціальних хімічних добавок. Такі бетони застосовуються в особливих умовах дії, таке як кавітація, стирання і багато що інше, а також різних агресивних середовищах.

Повернутися до списку

Бетон М-250


Марка бетону М-250 займає проміжне місце між марками М- 200 і М-300, які є найбільш затребуваними . Бетон  М-250  виробляється на основі гранітного, гравієвого і вапняного щебеня.
Продукцію даної марки можна використовувати при будівництві підстав доріг, ж/б поясів, перектрытий, що не випробовують великих навантажень. Продаж бетону М-250

При виробництві для регулювання властивостей товарного бетону М-250 і його суміші до складових даного матеріалу додають різного роду хімічні элемнты, прискорюючі або уповільнюючі зчеплення суміші бетонною, роблячи її наболее удобоукладываемой і пластичною, прискорюючи тверднення бетону, підвищуючи його морозостійкість і міцність. Такі добавки міняють при необхідності і інші експлуатаційні якості бетону.

За змістом і великій заповнювача на даний момент є наступні типи товарного бетону: грубозернисті, максимальна велика заповнювача в яких перевищує 10 міліметрів; дрібнозернисті із заповнювачем великою до 10 мм переважний у вигляді крупного піску з правильно вибраними зерновими складами; малощебеневі з невеликим вмістом заповнювача і беспесчаные великопористі лише з крупними заповнювачами.

До бетону М-250 пред'являютьвимоги міцності (до певного терміну тверднення), довговічності, щільності, водостійкості і ін., залежно від призначення його в конструкції.

Повернутися до списку

Бетон М-300


Марка бетону М-300 продається найбільше, в буквальному розумінні  це лідер продажів. Застосовується у виготовленні фундаментів монолітного характеру, плиткових перекриттів, сходів і так далі.

М-300 служить основним матеріалом, з якого виробляють  різні конструкції, використовувані для зведення промислових, житлових, цивільних, інших об'єктів.  Дану продукцію застосовують і при спорудженні таких відповідальних споруд, як гребля, шлюз, канал, набережна і т.п.  Широке вживання її в будівництві пояснюється, в першу чергу, відносно низькою вартістю  і можливістю за допомогою нескладного технологічного прийому отримати різноманітні за формою і розмірам довговічні і  міцні вироби і конструкції. Це і додає бетону М-300  таку унікальну універсальність.
Бетон  М-300  - це  штучний матеріал, який отримують в результаті затвердіння раціонально підібраних складових: терпкої речовини, води, заповнювача і спеціальних добавок. Кожен з перерахованих інгредієнтів грає в отриманій суміші певну роль. Заповнювачі, наприклад, одночасно виконують три функції:

  • утворюють жорсткий скелет, що перешкоджає усадці бетону М-300;
  • здешевлюють вартість продукції;
  • дозволяють отримати матеріал заданих физико-механических показників.

Даний матеріал виготовляють на гранітному щебені і гравії, при виробництві також додаються спеціальні хімічні речовини-модифікатори і протиморозні добавки в період холодів. Такі речовини можуть прискорювати або уповільнювати час твердіння бетонної маси. Кількість добавок завжди обмовляється із замовником, дозволяючи отримувати бетон з необхідними для клієнта експлуатаційними характеристиками.

Використання високосортного товарного бетону М-300 і інших марок - це головна вимога якісного і надійного будівництва. Різні типи даного будівельного матеріалу застосовуються в певних роботах. М-300 володіє високою міцністю і використовується в побудові прямовисних конструкцій, а також каналізаційних колодязів, сходових кліток, доріг з високою мірою завантаженості.

Повернутися до списку

Бетон М-350


Одна з популярних марок товарного бетону на сучасному комерційному ринку будівельних матеріалів, завдяки своїм проектним вимогам і вартості. М-350 широко використовується у виробництві залізобетонних виробів.

Даний будівельний матеріал користується  великою популярністю як у будівельників, так і у самих замовників робіт по спорудженню різних будівельних об'єктів. Виготовлення такої сировини не вимагає особливих грошових витрат. Бетон зручно використовувати в будівництві громадських і житлових будівель, особливо, якщо терміни здачі робіт порівняно невеликі.

В більшості випадків бетон застосовують в первинних роботах при закладці фундаментів. Сучасний покращуваний і модифікований бетон більш морозостійкий і володіє водонепроникністю. На сьогоднішній день в будівництві багатоповерхових будівель частенько застосовуються блоки з комірчастого бетону, міцність якого має високий відсоток, окрім цього при додаванні спеціальних хімічних модифікаторів в значній мірі підвищуються його експлуатаційні характеристики.

У виробництві бордюрів, маршів і сходових майданчиків використовують товарний бетон М-350, М-400, М-500 і М-300. Виробництво дорожніх перекриттів, тротуарных плит і каналізаційних колодязів також здійснюється з даного вигляду сировини.

Бетон М-350 називають штучним каменем, отриманим в процесі схоплювання і подальшого тверднення використаних інгредієнтів. Інколи до складу даного будівельного матеріалу, окрім звичайних складових вводять різні добавки. Основну масу бетонів М-350 складає заповнювач - кам'яний матеріал, отриманий в результаті природного або штучного дроблення різних гірських порід.
До сумішей розчинів даного вигляду пред'являються певні вимоги, які полягають в наступному. Їх склад підбирають з таким розрахунком, аби і в результаті схоплювання і тверднення маси, вона перетворилася на бетон М-350, який володів би всіма необхідними експлуатаційними властивостями. Отримані суміші повинні володіти заданою однорідністю, не повинні проявляти розшаровування, бути певною мірою рухливими, володіти тією або іншою мірою жорсткості. Дана продукція повинна складатися з матеріалів, ціна яких відрізняється доступністю, утворюючи при цьому бетон М-350 високої якості.

Повернутися до списку

Бетон М-400


Бетон М-400 рідко використовується із-за своїх експлуатаційних вимог. Товарний бетон даного вигляду не застосовується в приватному будівництві, оскільки його технічні характеристики у декілька разів перевищують показники необхідні для малоповерхового будівництва. Час схоплювання бетону є прискореним, що утрудняє доставку на довгі відстані, а при нерозторопності будівельників можна не встигнути укласти бетон - в результаті, нерозбивана монолітна глиба на об'єкті будівництва.

Виходячи з області використання даного сторительного матеріалу розрізняють наступні види: бетони звичайні, вживані для конструкцій із залізобетону (колон, перекриттів, фундаментів, мостових конструкцій, балок і т. д.); гідротехнічні, необхідні для побудови шлюзів, гребель, водопровідно-каналізаційних споруд, облицювання каналів, і т. п.); бетони для конструкцій огрождающих (легкі бетони необхідні для стенів будівель); бетони для тротуарів, полови, аеродромних і дорожніх покриттів; бетон спеціальних призначень, наприклад кислотостійкий для радіаційного захисту, жаротривкий і др

До складу продукції входять осадові породи, які підрозділяють її на два види, з гравієм і гранітом.
Завдяки своєму призначенню дані будівельні матеріали задовольняють певні вимоги. Бетони вживані для звичайних конструкцій із залізобетону повинні володіти певною заданою міцністю, головним чином при стискуванні. Конструкції, що знаходяться на відкритому повітрі повинні володіти стійкими до морозу характеристиками. Для споруд гідротехнічних бетони повинні мати підвищену морозостійкість, щільність, водонепроникністю, достатню міцність, малу усадку, стійкість проти вилуговуючої дії вод, що фільтрують, в деяких інших випадків здатність трохи виділяти тепло при твердненні і стійкість по відношенню до дій мінералізованих вод. Для легких перекриттів і стенів опалювальних будівель бетони повинні володіти необхідною щільністю, міцністю і теплопровідністю. Бетони, використовувані для споруди полови повинні мати малу стираність і необхідну міцністю при вигині, а бетони для аеродромних і дорожніх покриттів додатково до вищесказаного повинні володіти на додаток і значною морозостійкістю.

Повернутися до списку

Бетон М-450


Також як і марка М-400, бетон М-450 рідко використовується через своїх експлуатаційних вимог. При правильному виготовленні складу бетону можна отримати якісний будівельний матеріал, який відповідає всім належним вимогам, що стосуються виробництва, укладання, ущільнення і необхідної витримки суміші на початку її тверднення.

Бетон М-450 отримують зі спеціальної суміші, основними інгредієнтами якої є в'язка речовина, вода і заповнювач. Бетон М-450 має ряд значних переваг: доступною вартістю, довговічністю, широким застосуванням. З нього можна проводити будівельні конструкції довільного розміру і форми будь-якого рівня складності і перетину.

Повернутися до списку

Високотехнологічне устаткування і новітні технології, які використовує «Екобетон», дозволяє виробляти продукцію із значно поліпшеними експлуатаційними характеристиками.

ISO 9001:

ISO

Світовий стандарт якості

Сертифікація ІSO 9001

sertifikat_small

Кожна партія товару сертифікована.

Лабораторія

Image 3

Гарантована вискока якість бетону.

Бетонозмішувач

bhs_small

Обладнання від BHS Sonthofen (Німеччина)

Система контролю

image0

Комп'ютерна система контролю Dorner Electronic.